0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Këshilli i ambasadorëve e përshëndet emërimin e Gabriel Eskobar zëvendësndihmës sekretar i SHBA-së për Evropë dhe Euroazi

Shoqata për politikë të jashtme dhe ndërkombëtare “Këshilli i Ambasadorëve” i përshëndet përpjekjet e Departamentit të Shtetit të SHBA-së për stabilizimin e rrethanave të sigurisë në Ballkanin Perëndimor si dhe përshpejtimin e proceseve eurointegruese me emërimin e Gabriel Eskobarit, zëvendës ndihmës sekretar shtetëror për Evuropë dhe Euroazi për këshilltar special për Ballkanin Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle