0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Këshilla nga KRSKRR drejtuar çiklistëve: Bëhuni të ndërgjegjshëm dhe respektoni rregullat

Këshilli republikan për siguri në komunikacionin rrugor (KRSKRR) u bën thirrje të gjithë pjesëmarrësve në trafik të kenë kujdes çiklistët, por edhe ata të jenë të ndërgjegjshëm ndaj të tjerëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle