0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Kërkohen zgjidhje për qytetarët me letërnjoftim të skaduar

Në seancën e djeshme qeveritare i kemi oblguar resoret ekonomike që të gjejnë zgjidhje për vendosjen e tërësishme në funksion të jetës së qytetarëve, të cilëve u skadon letërnjoftimi ose nxjerrin letërnjoftim për herë të parë. Besoj se do të gjejmë zgjidhje në afat sa më të shpejtë të mundur dhe publikisht do ta kumtojmë, porositi sot kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle