Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Këndi amerikan në Tetovë shënoi 14 vjet nga themelimi

Këndi amerikan në Tetovë sot ka shënuar 14 vjet ekzistencë. Në këtë ceremoni folën ambasadorja amerikane Kejt Meri Bërnz, kryetari i komunës Bilall Kasami, drejtori i Qendrës kulturore “Ilo Anteski-Smok”, Arlind Huseini dhe koordinatori i Këndit amerikan Gëzim Sulejmani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle