0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

KEMM kërkon raportim profesional nga mediumet për fatkeqësinë në Tetovë

Këshilli për Etikë  të Mediave në Maqedoni (KEMM) bën thirrje në  raportim profesional të mediave për zjarrin në spitalin modular në Tetovë, ndërsa nga institucionet informim në kohë dhe të saktë, me qëllim të zvogëlimit të rrezikut nga përhapja e spekulimeve në këto momente të rënda.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle