Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

KE: Protestat për shkak rritjes së çmimeve janë e drejtë legjitime e qytetarëve

Qytetarët në Shqipëri, por edhe në vendet e tjera të Ballkanit Perëndimor dhe më gjerë, kanë shqetësime legjitime për rritjen e çmimit të karburanteve dhe ushqimeve, kumtoi Komisioni Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle