0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

KE: Presim nga të gjithë të marrin pjesë në mënyrë konstruktive në regjistrim

Komisioni Evropian i inkurajon të gjithë në Maqedoninë e Veriut të marrin pjesë në procesin e regjistrimit të popullsisë dhe shton se regjistrimi është pjesë e procesit për inkuadrim në BE, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle