0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

KE: Pozicioni ynë nuk ka ndryshuar, fillimi i negociatave me Shkupin dhe Tiranën në dhjetor

- Pas konfuzionit që u paraqit me deklaratën e kryetares Ursula fon der Lajen për ndarjen e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë për fillimin e bisedimeve me BE-në, nga Komisioni Evropian sot pasdite konfirmuan se pozicioni i tyre nuk ka ndryshuar, informon korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle