0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

KE: Polonia është e informuar për dënimin prej 70 milionë eurove

Komisioni evropian konfirmoi se formalisht e ka informuar Qeverinë polake për dënimin në të holla lidhur me reformat gjyqësore dhe sundimin e së drejtës, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle