0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

KE: Kontinenti përballet me një nga vitet më të vështira të katastrofave natyrore

Me intensifikimin e ndryshimeve klimatike kontinenti po përballet me një nga vitet më të vështira të katastrofave natyrore siç janë thatësira dhe zjarret pyjore, paralajmëroi Komisioni Evropian.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle