Evropë SQEvropë.Portal SQ

KE-ja propozon të ndërpriten fluturimet nga Afrika jugore dhe thirr takime urgjente

Komisioni Evropian sot u propozoi vendeve të BE-së t’i ndërprejnë fluturimet nga dhe drejt Afrika jugore, ku është zbuluar varianti i ri dhe me siguri më i rrezikshëm i koronavirusit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle