0_Maqedoni.Portal SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

KE-ja propozon rregulla të reja për konfiskimin e pronës të oligarkëve rusë

 Komisioni Evropian sot e prezantoi propozimin e rregullave të reja, të cilat do të mundësojnë konfiskimin dhe shitjen e pronës së oligarkëve rusë dhe propozimin e shkeljes së sanksioneve që të futet në listën e krimeve në BE.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle