0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

KE-ja nga afër e vëzhgon shfaqjen e lijës së majmunëve në Evropë

Komisioni Evropian nga afër e ndjekë situatën dhe është në kontakt të vazhdueshëm me autoritetet shëndetësore në BE rreth shfaqjes së lijës së majmunëve në kontinentin evropian, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle