0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

KE-ja i bëri thirrje Këshillit të BE-së të miratojë hyrjen e Bullgarisë, Rumanisë dhe të Kroacisë në Shengen

Komisioni Evropian edhe njëherë i bëri thirrje Këshillit të BE-së të japë dritë jeshile për Sofjen, Bukureshtin dhe Zagrebin që të bëhen anëtarë të plotfuqishëm të Zonës Shengen, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle