Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

KE-ja e ka ndërprerë bashkëpunimin tejkufitar me Rusinë dhe Bjellorusinë

Komisioni Evropian i suspendoi të gjitha projektet që vendet e BE-së i kanë pasur me Rusinë dhe Bjellorusinë, e të cilat janë bashkëfinancuar nga fondet e BE-së, konfirmoi eurokomisarja për politikë të kohezionit, Elisa Fereira.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle