0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

KE i ofron Polonisë, Lituanisë dhe Letonisë përjashtimin nga rregullat e BE-së për azil

Edhe pse situata në kufirin e BE-së me Bjellorusinë është duke u normalizuar, Komisioni Evropian sot me kërkesë të vendeve anëtare propozoi masa të përkohshme të jashtëzakonshme për Poloninë, Letoninë dhe Lituaninë në menaxhimin e kufijve, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Burkseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle