0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

KE do t’i publikojë parashikimet ekonomike të vjeshtës për Maqedoninë e Veriut

Komisioni Evropian sot do t'i publikojë parashikimet makroekonomike të vjeshtës për vendet anëtare të BE-së dhe vendet kandidate, mes të cilave edhe për Maqedoninë e Veriut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle