0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

KB2022: Maroku e mposhti Belgjikën dhe bëri një hap të madh drejt 1/8 të finales

Në ndeshjen e dytë të sotme të Kampionatit Botëror në Katar, Maroku e mposhti Belgjikën me rezultat 2:0. Sabiri në minutën e 73-të dhe Abukhlal në minutën 90+2  janë shënues të golave për kombëtaren marokene.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle