0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

KB2022: Kompletohen dyshet e 1/8 së finales

Me xhiron e fundit në grupet G dhe H janë kompletuar tetë dyshet nga 1/8 e finales në Kampionatin botëror në Katar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle