0_Sport,Portal SQSport SQ

KB2022: Enrike – Nuk do të kalkulojmë kundër japonezëve

Seleksionuesi i Spanjës, Luis Enrike shprehu kënaqësi me barazimin (1-1) kundër Gjermanisë dhe ka bërë të ditur se kombëtarja e tij nuk do të kalkulojë në ndeshjen finale në Grupin E të Kampionatit Botëror në Katar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle