0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

KB2022: Brazili me gol në fund e mposhti Zvicrën

Brazili iu bashkangjit Francës në të tetën e finales në Kampionatin botëror në Katar, pasi që sonte e mposhti Zvicrën me 1-0 (0-0) dhe siguroi plasman në njërin prej dy vendeve në grupin G.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle