0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

KB2022: Brazili lehtë në çerekfinale

Futbollistët e Brazilit e arsyetuan rolin e favoritit në ndeshjen e 1/8 të finales kundër Koresë së Jugut dhe me fitore të bindshme 4:1 dhe u kualifikua në qerekfinale të Kampionatit botëror në Katar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle