Botë SQBotë.Portal SQ

KB: Vitin e ardhshëm do të nevojiten të paktën 41 miliardë dollarë për ndihmë për më të rrezikuarit në botë

 Të paktën 41 miliardë dollarë do t'i duhen KB-së vitin e ardhshëm për t'u ndihmuar 183 milionë njerëzve më të rrezikuar në botë të prekur nga epidemia e koronavirusit, konfliktet dhe ndryshimet klimatike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle