Botë SQBotë.Portal SQ

KB tregon për situatën alarmante në jug të Sirisë

– I dërguari i Kombeve të Bashkuara për Siri, Geir Pedersen, vlerësoi se situata në jug të vendit është alarmante për shkak të mungesës gjithnjë e më të madhe të produkteve dhe konflikteve themelore dhe kërkoi që dhuna menjëherë të ndërpritet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle