Botë SQBotë.Portal SQ

KB: Talebanët kanë vrarë më shumë se 100 ish-zyrtarë të qeverisë afgane

Talebanët dhe aleatët e tyre kanë vrarë më shumë se 100 ish-anëtarë të qeverisë afgane, zyrtarë të sigurisë dhe njerëz që punonin me forcat ndërkombëtare, theksohet në raportin e Kombeve të Bashkuara të publikuar sot.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle