Botë SQBotë.Portal SQ

KB: Talebanët gjithnjë e më të dhunshëm përgjigjen në protestat në Afganistan

Zyra e Kombeve të Bashkuara për të drejtat e njeriut sot  kumtoi se përgjigjja e talebanëve në protestat e qeta në Afganistan bëhet gjithnjë e më e dhunshme, gjatë së cilës autoritetet përdorën municion dhe shkopinj dhe vranë të paktën katër demonstrantë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle