Botë SQBotë.Portal SQ

KB: Për gjashtë muaj në Bregun Perëndimor dhe në Jerusalem janë vrarë 60 palestinezë

Nga janari deri në qershor të këtij viti  forcat e sigurisë izraelite kanë vrarë 60 palestinezë në Bregun e okupuar Perëndimor dhe Jerusalemin e aneksuar Lindor, që është për 46 për qind më shumë nga gjashtë muajt e parë të vitit 2021, njoftuan Kombet e Bashkuara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle