0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

KB: Nejmari sonte kthehet në përbërjen e Brazilit

- Pas një pauze prej dy ndeshjesh për shkak të një lëndimi, Nejmari kthehet në përbërjen e Brazilit dhe sonte do ta kryesojë sulmin e "Kariokave" në ndeshjen e 1/8 së finales kundër Koresë së Jugut në Kampionatin Botëror në Katar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle