Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

KB: Miratohet rezolutë me të cilën dënohet mohimi i holokaustit

Asamblea e përgjithshme e KB-së sot miratoi rezolutë me të cilën dënohet çdo mohim i holokaustit dhe u bëhet thirrje të gjitha kombeve dhe kompanive në rrjetet sociale që të ndërmarrin masa aktive në luftën kundër antisemitizmit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle