Botë SQBotë.Portal SQ

KB me thirrje për ndihmë më të madhe për Afganistanin, paralajmërojnë për katastrofë të mundshme humanitare

Afganistani po përballet me një kolaps të shërbimeve bazë , ndërsa ushqimi dhe ndihma të tjera së shpejti do të zhduken, paralajmëroi Zyra e OKB -së për Koordinimin e Çështjeve Humanitare (OCHA).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle