0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

KB-ja paralajmëron se konflikti në Ukrainë do të ndikojë mbi qasjen në ushqim dhe karburante

Konferenca e Kombeve të Bashkuara për Tregti dhe Zhvillim (UNKTAD)  sot paralajmëroi se konflikti në Ukrainë me siguri do ta vështirësojë qasjen në ushqim dhe karburante.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle