Botë SQBotë.Portal SQ

KB-ja organizon konferencë donatorësh për Afganistanin

– Në Gjenevë filloi konferenca e donatorëve për Afganistanin e organizuar nga KB, më pak se një muaj nga ndërmarrja e pushtetit nga ana e talebanëve dhe para rritjes së krizës humanitare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle