0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

KB 2022: Senegali e mposhti Ekuadorin dhe u plasua në plejof

Reprezentacioni i Senegalit e mposhti Ekuadorin sot pasdite në ndeshjen e xhiros së 3-të nga faza grupore e Kampionatit botëror në Katar. Seleksioni afrikan festoi me fitore prej 2:1.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle