Futboll SQSport SQ

Kavani dëshiron të luajë në Spanjë

Ish-sulmuesi i Mançester Junajtedit, Edinson Kavani ende nuk ka vendosur për një klub të ri. Prioriteti për futbollistin 35 vjeçar të Uruguait dhe familjen e tij është kalimi në La Ligën spanjolle.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle