0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Katër zjarre aktive në vend, tre janë vënë nën kontroll

Ende janë aktive zjarret në rajonin e Shkupit, Prilepit, Strumicës dhe Shtipit. Nën kontroll janë vënë tre zjarre, kumtoi Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle