0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Katër të vdekur, në mesin e të cilëve dy fëmijë, në një zjarr në Barcelonë

Dy persona të rritur, një foshnje trevjeçare dhe tremujore i humbën jetët sot në mëngjes në zjarrin që shpërtheu në ndërtesën ilegale të banuar në ish-agjencinë bankare në qendër të Barcelonës, njoftuan shërbimet lokale zjarrfikëse.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle