0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Katër persona pozitiv në kovid nga rajoni i Gostivarit kanë dalë nga izolimi dhe udhëtuan jashtë vendit

Policia do të ngritë akuza të përshtatshme kundër katër personave nga rajoni i Gostivarit të cilët u larguan nga vendi, ndërsa kanë pasur vendim për vetizolim për shkak të rezultateve pozitive për kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle