Ballkan SQBallkan.portal SQ

Katër kushte për hyrje në Mal të Zi

Shtetasit malazez dhe të huajt prej sot mund të hyjnë në Mal të Zi përmes të gjitha vendkalimeve kufitare duke treguar certifikatën digjitale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle