Kronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Katër kubanezë dëbohen nga shteti për shkak të kalimit të paligjshëm të kufirit

Katër kubanëve u janë dhënë vendimet për dëbim të huajve dhe ndalesë për hyrje në shtet për shkak të kalimit të paligjshëm të kufirit nga Republika e Serbisë drejtë Republikës së Maqedonisë së Veriut, informon MPB-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle