0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Katër ish-ministra kanë kërkuar apanazh, njërit tashmë i është miratuar

Kërkesën për apanazh deri më tani në Kuvend e kanë dorëzuar ish-zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov, ministrja e Arsimit Milla Carovska dhe ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle