0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Katër fëmijë humbën jetën në varkën e fundosur me refugjatë dhe emigrantë në afërsi të ishullit grek Hios

Katër fëmijë të moshës prej tre deri 14 vjeç humbën jetën pas u fundos një varkë me refugjatë dhe emigrantë, në pjesën detare të ishullit Hios, një person konsiderohet i zhdukur, ndërsa 22 janë shpëtuar, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle