Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Katër emigrantë e kanë humbur jetën në tentim që me automjet të depërtojnë një postbllok në Teksas

Katër emigrantë e kanë humbur jetën në fatkeqësinë e komunikacionit, i cili u shkaktua kur automjeti, me të cilin janë transportuar ka tentuar të depërtojë një postbllok të autoriteteve doganore dhe kufitare amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle