Botë SQBotë.Portal SQ

Katari ndihmoi që të takohen drejtori i CIA-s dhe lideri i talebanëve

Katari ndihmoi në organizimin e takimit midis Uilliam Barns, drejtor i Agjencisë qendrore të inteligjencës (CIA) dhe udhëheqësit taleban Abdul Gani Baradar, njofton Si-En-En.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle