Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Katari e pranoi serinë e parë të aeroplanëve luftarakë amerikanë “F-15QA“

Katari e pranoi serinë e parë të aeroplanëve luftarakë të gjeneratës së parë "F-15), të prodhuara nga SHBA-ja dhe "Boing", në partneritet me këtë shtete të Gjirit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle