0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kasami paralajmëroi sanim dhe asfaltim të të gjitha rrugëve në Tetovë

Kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami nga rruga e "Lubotenit" në qytet paralajmëroi se do të asfaltohen të gjitha rrugët e dëmtuara në Tetovë. Sipas tij, përveç asfaltimit, në rrugë do të vendoset rrejt kanalizimi, ndriçim rrugor, mbushje e vrimave dhe nivelizim i shahteve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle