0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Kasami: Në këto momente të vështira bashkëndjejmë dhembjen me popullin ukrainas

Në cilësinë e kryetarit të partisë "Lëvizja BESA" dhe të kryetarit të Komunës së Tetovës, Bilall Kasami, së bashku me zëvendës-kryetarin Arjanit Hoxha sot ishin në vizitë në ambasadën e Ukrainës në Shkup ku realizuan takim me ambasadoren Natalia Zadorozhni për të shprehur mbështetjen dhe solidaritetin me popullin e Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle