Botë SQBotë.Portal SQ

Karzai dhe Abdulla në paraburgim shtëpiak në Kabul

Ish presidenti dhe kryeministri i Afganistanit, Hamid Karzai dhe Abdulla Abdulla, zyrtarisht janë vendosur në paraburgim shtëpiak në Kabul, pasi talebanët e morën sigurinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle