Evropë SQEvropë.Portal SQ

Karl Nehamer do të jetë kancelari i ri i Austrisë

Karl Nehamer (49) do të jetë kancelari i ri austriak dhe shef i Partisë Konservatore, vendosën organet austriake të partisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle