0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Kari me nëntë treshe dhe 37 pikë e ka udhëhequr Golden Stejt deri në fitore ndaj Bruklinit

Basketbollisti i Golden Stejt, Stef Kari e ka udhëhequr ekipin e vet deri në fitore (117:99) në ndeshjen me Bruklin nets, të luajtur mbrëmë në Nju-Jork.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle