0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQ

Kardiologji: Punojmë me kapacitet të plotë, pacientët të vazhdojnë me kujdesin e tyre rutinë të zemrës

Klinika Universitare për Kardiologji kumtoi se gjithmonë është në dispozicion për pacientët e vet dhe i inkurajon të vazhdojnë me kujdesin e tyre rutinë të zemrës, me qëllim që të sigurohen se do të qëndrojnë të shëndetshëm. Sa më shpejt trajtohet sëmundja e zemrës, siç theksojnë nga Klinika, aq më i mirë  rezultati te pacientët dhe më i ulët rreziku për komplikime.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle